| RaisaRamona a întrebat:

Buna tuturor. Daca schimb parola de la router wireless atunci toate dispozitivele, cu care m-am conectat eu sau alte persoane, vor elimina reteaua si va trebui din nou bagata parola?

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Da. Este chiar indicat ca periodic sa schimbi parola daca observi ca scade viteza de lucru. Cu acest program poti vedea daca se conecteaza si altii la tine: http://whoisonmywifi.com/

| RaisaRamona explică (pentru Salontanul):

Multumesc pentru raspuns. Nu am probleme cu viteza; doar am ofert mai multor persoane accesul la internet si as dori sa le "tai" acest acces intru-un mod subtil laughing

| Salontanul a răspuns (pentru RaisaRamona):

Ok. Schimba parola!