| littlefirefy a întrebat:

Buna tuturorhappy
Din toamna incep liceul ...si sunt la un profil economic.As vrea sa stiu care sunt toate materiile care se fac la acest profil. Dau fundabig grin

2 răspunsuri:
| bLu3 a răspuns:

Matematica,Romana,Contabilitate(astea 3 sunt materii de baza)
Mai sunt o multime de specialitati si pe langa acestea mai sunt Biologie, Chimie, Fizica...etc

| andrey96u a răspuns:

Buna,la un profil de economic faci;. contabilitate, contracte economice, management, marketing, instrumente de plata si igiena muncii, in 11-a, oraganizarea resurselor umane, planificare operationala, astea sunt materiile de specialitate, in12-a. mate se fac 2 sau3 ore.bafta! funda?