| anonim_4396 a întrebat:

happy Voi pe odnoklassniki.ru puteti intra? Eu nu crying imi spune ca e blocata pagina sad Am deja vreo 2 saptamini crying Daca ati avut sh voi asa problema, ma anuntati cum ati rezolvat-o! Multumesc

28 răspunsuri:
| MarioOnette a răspuns:

La mine tot s-a blocat de 2 ori inca eu am luat telefonul cu care ne-am facut contul de la odnoklassniki si acolo se spune sa punem numarul de telefon si o sa ne vina un cod prin sms pe telefon este de 3 sau 4 cifre si tu il pui este riscul sa nu vina dar tu incearca de multe ori sau poate ai norocul si nu l-ai sters din mesaje codul de cind ti-ai facut contul.La mine unu l-am dat de multe ori si nu venea dar odata mi-a venit si am dezblocat profilul si daca iti vin sms cu cod sa nu-l stergi cine stie poate iar sa doreasca cineva sa se uite la pagina ta si serverul sa-ti blocheze contul

| ღNuTzAღ a răspuns (pentru MarioOnette):

Pai acolo imi cere nr din Rusia, nu din MD

| MarioOnette a răspuns (pentru ღNuTzAღ):

Dar matinca numarul se schimba uitete unde trebuie sa scrii numarul poate este vreo sageata cadeobicei e mica si e in partea dreapta si poti sa schimbi tara sau incearca sa intri de pe m.odnoklassniki.ru poate merge asa

| ღNuTzAღ a răspuns (pentru MarioOnette):

Nu merge nici asa si nu-i nici o sageata sad

| victorandrei a răspuns:

Cu orice browser intri zice ca este blocata?

| ღNuTzAღ a răspuns (pentru victorandrei):

Da cryingcryingcrying

| victorandrei a răspuns (pentru ღNuTzAღ):

Ce zice mai exact, poti scrie mesajul?

| ღNuTzAღ a răspuns (pentru victorandrei):

Ваша страница была заблокирована по подозрению на взлом!
Наша система безопасности выявила массовую рассылку спам-сообщений с Вашего аккаунта, и мы были вынуждены временно заблокировать его. Для восстановления доступа к аккаунту Вам необходимо пройти валидацию через мобильный телефон.

Введите номер Вашего мобильного телефона в форму ниже:
Номер телефона: Продолжить

Dar de pe alt comp pot intra

| victorandrei a răspuns (pentru ღNuTzAღ):

Traducerea ar fi asta
Pagina a fost blocată pentru suspiciune de hacking!
Sistemul nostru de securitate a arătat o corespondenţă in masă de mesaje de tip spam din contul dvs., iar noi am fost obligaţi să blocam temporar contul. Pentru a restabili accesul la contul dvs. trebuie să validati prin intermediul telefonului mobil.

ai ip static sau dinamic?
celalalt calculator de pe care poti intra este in alta parte nu? la alta adresa

| ღNuTzAღ a răspuns (pentru victorandrei):

Tu esti roman?

| victorandrei a răspuns (pentru ღNuTzAღ):

Da sunt roman, de ce?

| ღNuTzAღ a răspuns (pentru victorandrei):

Eu traducerea o stiu tongue

| victorandrei a răspuns (pentru ღNuTzAღ):

Pai in concluzie ai contul blocat pe motiv de spam tongue

| ღNuTzAღ a răspuns (pentru victorandrei):

Pai nu ai cum sa ma ajuti ca voi, romanii nu prea aveti cont pe odnoklassniki, deoarece nu prea stiti l.rusa big grin

| ღNuTzAღ a răspuns (pentru victorandrei):

Eu am 3 conturi pe odno+contul mamei, tatei si al fratelui si cind la toate imi scrie asa crying

| victorandrei a răspuns (pentru ღNuTzAღ):

"voi romanii" laughing din acest motiv am intrebat de mesaj, si din mesaj reiese clar ca acel cont este blocat pe motiv de spam tongue nici nu trebuie sa stiu limba rusa tongue

| victorandrei a răspuns (pentru ღNuTzAღ):

Pai te poate bloca si dupa IP nu numai dupa cont, daca ai IP static cam aiurea tongue

| ღNuTzAღ a răspuns (pentru victorandrei):

Static asta cum?

| victorandrei a răspuns (pentru ღNuTzAღ):

Ip ul de la net este acelasi mereu? sau se schimba dupa fiecare restart la calculator?

| ღNuTzAღ a răspuns (pentru victorandrei):

E acelasi

| victorandrei a răspuns (pentru ღNuTzAღ):

Daca e acelasi nu o sa iti mearga nici un cont, ai IP ul blocat

| ღNuTzAღ a răspuns (pentru victorandrei):

Si cum sa-l dezblochez?

| victorandrei a răspuns (pentru ღNuTzAღ):

Folosesti un proxy, incearca prin asta http://www.web-proxy.ro/ vezi daca merge

| ღNuTzAღ a răspuns (pentru victorandrei):

Imi scrie ca tipa Ваш браузер не поддерживает JavaScript или Cookies

| Golub_Kostantin_1996 a răspuns:

Salut am cate va zile si eu ca nu pot intra