| RoseOfTheFire a întrebat:

Buna unde as putea gasi si eu o schita in care sa arate tarile care consuma cel mi mult alchool adica cat la % mi se pare ca am vazut undeva dar de mult si numai imi aduc aminte daca stie careva va rog sa imi spuneti? dau funda bineinteles

4 răspunsuri:
| DreamHouseit a răspuns:

NU am gasit chiar ce vroiai u dar iti pot spune ca in Sua 79 % din
populatie consuma alcol in Romania 59 la % din populatie consuma alcol un Anglia 89 % din populatie consuma alcol Scotia in anul 2009 a consumat 55, 5 Milioane de litri de alcol Brazilia 95 % din populatie consuma alcol Argentina 50 % consuma alcol (populatia) deci in concluzie Brazilia consuma cel mai mult dar si Scotieni happy

| olian a răspuns:

Din cate stiam eu locul 1rusia, 2moldova, 3franta,asta era acum cateva luni, nu stiu cat la%.