| Stelutasweet a întrebat:

va rog ajutati-ma am windows xp crying am sters din greseala "NTLDR", nu am vrut am incercat sa sterg un folder ramas dupa dezinstalarea unui program si le-am sters pe amandoua a ramas in Recycle Bin dar acum eu folosesc un cd-ul de la linux ubuntu fara sa-l fi instalat si nu-mi merge sa deschid programe din xp si mai ales recycle bin crying. Cand deschid PC-ul imi apare o erroare evidenta "NTLDR is missing". Are cineva o solutie in afara de a reformata Pc-ul. Dau funda +vot raspunsului oricecrying numai sa scap odata pe eroarea asta.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=WyT4AmjvMeI
Ai nevoie si de Cd-ul cu sistemul de operare, acelasi care este instalat.

1 răspuns:
| AnDyAnDy13 a răspuns:

Nu exista altceva decat reformatarea PC-ului.