| Dorina9 a întrebat:

va rog ce-i care ati mai folosit roaming pe krtela Vodafone spuneti-mi si mie ce tarife, ce extraoptiuni sunt? am kutat la *100# dar nu sunt imformatii prea amanuntite! ca sa intelegeti, am nr vdf si vreau s plec in Turcia pentru o saptamana si sa imi activez roaming ca sa pot s sun aksa tot pe nr vdf! mersi! :*:*:*

3 răspunsuri:
| IAMKENNETH a răspuns:

1.Invata sa scrii corect.
2.Mai bine mergi la Vodafone, iti vor explica ei. happy

| Dorina9 explică:

Ideea nu era sa scriu corect, ci sa primesc un rasp de la cine ma poate ajuta, din cate stiu eu site-ul asta nu e pentru a invata cum sa scrii!

| IAMKENNETH a răspuns (pentru Dorina9):

Stiu si eu ca site-ul nu e pentru a invata cum sa scrii, dar eu doar ti-am zis.