| AlleXa13 a întrebat:

BUna! Va rog ma ajutati? Am o problema cu calculatorul imi zice ca nu am spatiu in disku C (low disk space) si l-am reinstalat complet si acum din nou imi zice ca nu am spatiu si sa sterg din programele din C si inainte cand l-am cumparat nu imi zicea asta

Răspuns Câştigător
| Teiu a răspuns:

Cand instalezi jocuri si programe, nu le mai instala in C. cand bagi un joc, partitia pe care se instaleaza este setata automat C. Tu terbuie sa schimbi. Probabil ai si putin spatiu alocat pe partitia C. Calcul tau va trebui probabil formatat. Vorbeste cu cineva sa ti-l formateze (adica sa stearga tot ce e pe el) si sa iti puna mai mult spatiu in C. Bafta!

2 răspunsuri:
| ταξιδιώτης a răspuns:

In C se instaleaza decat sistemul de operare, nu filme, jocuri, muzica
1.muta tot ce am spus mai sus in D (asta daca ai)
2.clic dreapta pe my computer\proprietati\protectie sistem si debifezi disk C
3.clic dreapta pe C\proprietati\curatire disk\bifeaza tot\clic pe curatire fisiere de sistem\ok\stergere fisiere

| Cαρѕυηιкα a răspuns:

Si eu am aceeasi Problema ca a ta. Sincera sa fiu nu stiu sa iti raspund da asteptam alte raspunsuri!