| cmmx03 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati. am o mica problema la facebook. mi-a aparut sa imi confirm prin ceva cod, prin mesaj pe telefon, cred ca intelegeti. si nu l-am facut atunci in seara aia si am incercat azi sa-l fac si cica a expirat codul acum am dat sa-mi trimita alt cod si imi da eroare. Va rog sa ma ajutati. cum as putea sa pun alt numar de telefon? sau sa fac ceva. nu as vrea sa imi fac alt facebook din cauza asta.

Va multumeschappy

1 răspuns:
| Mihaela1964 a răspuns:

Nu mai da date sumplimentare, te complici cu numarul de telefon.E suficienta adresa de email pentru facebook, cu cat mai putin, cu-atat mai bine...