| nda a întrebat:

Cum as putea sa-mi recuperez contul de messenger? Imi apare urmatorul mesaj:
http://oi68.tinypic.com/156y9v5.jpg

Aveam doar messenger, nu si Facebook. Contul e facut pe numar de telefon.
Ma logasem pe messenger de pe calculator si apoi cand am incercat sa intru de pe telefon imi zicea "this phone number was used to sign in on another device" si eu trebuia sa confirm ca numarul de telefon e tot al meu. Confirmarea trebuia sa se faca printr-un cod pe care eu ar fi trebuit sa-l primesc de la ei, dar care nu l-am primit. Si eu am tot insistat si am tot insistat sa primesc codul ala pana mi s-a blocat contul. Si e asa de o zi.

2 răspunsuri:
| Elena9328 a răspuns:

Reinstalează aplicația

| nda explică (pentru Elena9328):

Nu e din cauza aplicatiei. Acelasi mesaj il primesc si daca incerc sa ma loghez pe pc.