| Lysa0sweet a întrebat:

Bunaa.Vi s-a intamplat vreodata sa nu se auda sunetul la youtube si alte site-uri? De cateva zile nu mai am sunet la youtube...si celelalte site-uri. Asa...de exemplu daca ascult o melodie din calculator merge foarte bine. Folosesc Opera dar am incercat si cu IE si tot nu merge. Daca stiti cum pot rezolva va rog sa imi explicati. Mersii.:* Fundita primul care imi explica.

2 răspunsuri:
| yomanu a răspuns:

Eu zic ca e de la codecuri ...instaleaza [ K-Lite Codec Pack 6. 3. 0 FULL ] :http://www.free-codecs.com/k_lite_codec_pack_download.htm

| riana36blue a răspuns:

Incearca sa faci un update la Adobe Flash Player. Poate merge.