| madalina689 a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar o imprimanta. Din cate am auzit marca HP este cea mai buna. Imi trebuie pentru scoala, iar pretul maxim sa fie de maxim 300 de lei si un pic. Sa mi-o iau color sau alb negru? Ce marca imi recomandati si ce fel de tip de imprimanta? Va rog sa-mi dati o idee despre pretul unui cartus/toner. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Pentru ce vrei s-o folosești? dacă e mai mult pentru text, e mai bună o imprimantă alb-negru, laser.
Pentru imagini și tipărire multă, una inkjet color e mai bună.
Ca firmă, caută pe net costul pe pagină tipărită la fiecare model care te interesează. De multe ori, o imprimantă ieftină la cumpărat, e foarte scumpă la folosit!

1 răspuns:
| Bianca-Ioana_Munteanu_Bianca_2000 a răspuns:

Eu am Canon.
Si sunt foarte multumita de ea. Cartusul il incarc de maxim 7ori, apoi trebuia schimbat; unul nou e un jur de 200lei