| 0PopaPorno a întrebat:

vreau sa-mi iau niste casti pentru telefon. sugestii? sa fie accentul mai mult pe bass si compatibile cu Samsung. funda

3 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Daca ne spui si ce buget ai, ar fi minunat. Ce casti vrei? D-alea cu doape sau simple? Despre ce telefon e vorba?

| 0PopaPorno explică (pentru Minks):

Dude,ceva mai ieftin. pana in 40 de lei. Samsung star 3.

| Seby90 a răspuns:

Razer. http://www.pcgarage.ro/casti/razer/moray-plus-white/
Au microfon in line, S-AR PUTEA sa fie compatibile cu telefonul tau ca si hands free, dar daca nu, le poti transforma in casti stere destul de simplu cu adaptorul respectiv.