| RobY_3853 a întrebat:

Buna

Vreau sa-mi instalez windows 7 ultimate, dar nu stiu ce versiune ca au aparut tot felul de versiuni.Care este cel mai bun!

Multumesc

4 răspunsuri:
| alexmircescu13 a răspuns:

Cauta Windows 7 Ultimate Electric Blue, eu l-am descarcat si instalat de vreun an si nu am avut probleme, are si meniu post-install din care selectezi ce aplicatii vrei sa instalezi (Office, Mozilla, Acrobat, etc). Succes!

| ROB3RT89 a răspuns:

Cel mai bun e unu curat, nemodificat! Eu personal folosesc windows 7 ultimate cu licenta, dar poti opta pentru windows 7 enterprise,te asigur ca e forate eficent si stabil, e putin sub ultimate! Windows-ul il poti descarca de aici, e orginal de pe site-ul lor si are 90 de zile trial! Dar dupa cele 90 de zile il poti reactiva cu comanda slmgr –rearm in command promnt(de 3 ori)apoi il reinstalezi si repeti pasi;)Windows-ul il poti descarca de aici=>http://technet.microsoft.com/en-us/evalcenter/cc442495

| lixu16 a răspuns:

Ai cont pe f****list? Scrie la search... Windows 7 ultimate acum depinde pe cati biti vrei sa i istalezi, Bafta, Pt nelamuriri intreaba, succes!

| AGOR a răspuns:

Windows 7 home premiu