| Grindei_Eduard_2000 a întrebat:

Buna, vreau sa stiu unde pot duce laptop-ul in Botosani ca sa-mi reinstalez windows-ul!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si daca nu stie sa se abtina din descarcat prostii din reclame, sa-si ia 1. Linux 2. Adblock pentru Firefox si Linux are setup-ul similar cu cel al Windows-ului, dai Urmatorul si la tot ce te pune sa alegi Recomandat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si daca laptop-ul are deja Windows preinstalat cu licenta, cauti pe google de pe acelasi dispozitiv pe care ai intrat aici: "Laptop [firma] [model] [reset windows]". Nu trebuie reinstalat daca e sub Windows 8.1 ca te vor chinui driverele, eu am Asus si daca dau Recomandat sau Next la ceva imi instaleaza toate prostiile precum Asus SMART sau Intel Rapid Storage Utility care mai mult ingreuneaza.

Răspuns utilizator avertizat
| AnonimCuDiploma a răspuns:

Salut!
Decat sa dai banii cuiva pentru a-ti reinstala Windows-ul, mai bine faci asta singur. Uite un tutorial: https://www.youtube.com/watch?v=f8u21DbvqXY.