| Nova21 a întrebat:

Cum imi pot reinstala windows-ul?
Am laptop Compaq cu Windows 7 si vreau neaparat sa imi reinstalez windows-ul dar nu stiu cum.

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Ai nevoie de un cd/stick bootabile cu windows. Si le introduci frumos in laptop, dai un rr laptopului, apesi in continuare f12 respectiv f2, si dai sa faca boot dupa cd respectiv usb ( ce ai tu cd sau stick )

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Te duci la altex unde vrei cumperi un cd in original cu licenta il bagi in laptop si cand scrie pres any keys apesi enter si creezi partitiile stergi prima partitie aia de system partition si gata e greu?

| RAY a răspuns:

Stui ca esti in cheata, da-mi mesaj sasi arat cum se instaleaza