| lovefriends2046 a întrebat:

Vreau sa va întreb daca e cazul vostru sau știți persoane care s-au mutat in Germania. Cum e acolo? Adică iti poti face ușor prieteni? Cum e la școala / la servici?

1 răspuns:
| Lynna a răspuns:

Eu am avut o cunostinta ( mai mult a parintilor mei) care s-a mutat in Germania si spunea ca oamenii de acolo sunt destul de neprietenosi, foarte seriosi, nu se compara deloc cu romanii nostri. Sper sa fi fost doar cazul cunostintei mele.