| anonim_4396 a întrebat:

Stiti cumva cum pot scoate usor persoane din lista de fb. am 3, 422 prieteni si vreau sa raman doar cu 2, 000 laughing! cel mai rapid mod primeste funda!:*

3 răspunsuri:
| sebysebyca a răspuns:

Desfa capacul din spate si vezi ca sunt acolo, vreo 2milioane de circuite.ala care este mai umflat scoate-l, ca acolo stau aia 3, 422 de prieteni inghesuiti ca sardelele si pe caldura asta...

| alexaalexandraalexutza a răspuns:

Pai...singurul mod este sa ''apesi'' pe persoana pe care vrei sa o stergi si sa dai unde scrie ca sunteti prieteni dupa care iti apare jos de tot sterge din lista de prieteni acum nu sunt sigura daca...e bine sper ca te am ajutathappy