| dianahhp a întrebat:

Vreau si eu sa stiu ceva :atunci cand te duci la dentist iti poate da scutire cu care sa motivezi absentele? daca da, unde pot gasi si eu o scutire de genul? Multumesc anticipat.

6 răspunsuri:
| Dannyjj a răspuns:

Nu prea văd cum poate ca un stomatolog să-ți elibereze o motivare, doar dacă este un stomatolog din cabinetul școlii, dar și așa nu prea văd de ce și-ar risca el locul de muncă pentru un elev de care nu știe unde a fost și ce a făcut în timp ce NU a fost la ore. Ar putea să-ți elibereze o scutire doar dacă ai fost la el cu adevărat.

| unknownn a răspuns:

Si daca te duci la dentist lipsesti mai mult de 2 ore?straight face Scutire pentru 2 ore...rareori vezi

| Chiti a răspuns:

Daca ai nevoie il rogi frumos pe medic si o sa iti dea.

| NOname12212 a răspuns:

MA...ii zici la unul din parinti sa iti motiveze absentele.

| razvan7x_2096 a răspuns:

Pai mergi la dentist si daca lipsesti de la scola ca ai fost la dentist i ceri la dantist o motivare

| dianahhp explică:

De la doctor am luat deja destule scutiri, si dinalea scrise de parinti nu mai pot sa duc. din cauza asta caut altfel de scutiri cu care pot motiva absentele pe o zi happy