| Cojocaru_Bogdan_1996 a întrebat:

acum ceva timp am terminat clasa a Noua,dar nu prea sunt sigur de ultima fraza,de ce?

unui colegi imi spun ca am ramas corigent la mate,alti ba!

Bun si eu vreau sa verific, deci intrebarea mea este, pe ce data se dau "corigentele"? tot ce stiu e ca acum in august!

P.S:trebuia sa primesc ceva notificari acasa cum ca as fi ramas corigent?

Va Multumesc pentru timpul acordat!
O zi buna in continuare.

4 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Nu primesti nimic acasa, de asta va trebui sa mergi la scoala sau sa cauti un numar de telefon de la scoala, si intrebi secretarele.
Nu este aceeasi data la toate scolile.
Cam cat de des ai fost la scoala daca nu stii nici daca ai trecut sau nu?

| Cojocaru_Bogdan_1996 explică (pentru valentingb):

Pai in cursul scolii nu am avut nici-o absenta, dar in ultima luna de scoala am avut probleme de sanatate si nu am putut sa mai "vizitez"scoala...si la matematica am avut doar o nota(4),de aceea am intrebat...

mersi de raspuns!

| valentingb a răspuns (pentru Cojocaru_Bogdan_1996):

Matematica ..cine a inventat-o...

| motherfuckerstyle a răspuns:

1.Daca esti mai comod din fire poti suna la secretariat pentru informatii
2.Listele cu promovati/corigenti/repetenti trebuie sa fie afisate pe un panou din liceu sau eventual pe site-ul scolii.