| mario_6601 a întrebat:

Buna ziua all.Am si eu o intrebare imi poate spune cineva unde pot gasi un server de radio free? Am incercat cu shoutcast ul dar nu imi mere nu se conecteaza cu ip ul. Daca e cineva care ma poate ajuta id ul meu este mario_andreyno2007 astept un raspuns.Va multumesc

2 răspunsuri:
| Alex_2741 a răspuns:

Sall happy sa iti explic daca ai Vista poti sa te chinui mult si bine cu el. Am incercat si eu si nu am reusithappy. Te pot ajuta eu iti iau ID si vb pe messhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra in windows media player >> media guide >> internet radio, si acolo ai sute de posturi de radio! selectezi genul, dai click, si iti arata toate posturile, de unde alegi, si dai click pe "listen", si daca nu-ti place, dai la altul si tot asa!
Posturile accesate deja iti raman in dreapta paginii, ca recent/ultimele ascultate, si poti da apoi click acolo pe cel care ti-a placut, ca sa asculti din nou/mai tarziu, a2a, sau a3a zi, etc!
Success!