| vladzisuzzi a întrebat:

Am 15 ani si trag de fiare. Intrebarea mea este daca imi fac un tatuaj pe mana si mana in timp cum trag de fiare se va marii tatuajul se va intinde si se va face urat? Multumesc!

4 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Dacă ești un bărbat deștept, nu te tatuezi în nici un fel.
Un bărbat nu trebuie să se evidențieze prin lucruri exterioare ci prin inteligență și prin faptul că este bun în meseria pe care o practică.

| crisxd a răspuns:

Eu am 19 ani, fac sala de un an jumate, si in timpu asta mi-am facut un tatuaj. Nu s-a marit nimic, nu s-a intis, e totu ca inainte. Nu asculta sfaturile celor care nu au patit chestiile astea happy.

| KiduScene a răspuns:

Nu iti recomand sa iti faci tatuaj la varsa asta... esti inca in crestere si raspunsul este DA daca iti faci de acum tatuaj se va intinde

| cosmynel14 a răspuns:

Se va mari!