| dolceromania a întrebat:

Buna ziua am cumparat o masina de spalat la mana a doua miele novotronic mondia 1100 si nu stiu cum sa spal cu ia, nu stiu timpul de programare e totul in Germana, am cautat pe internet si nu gasesc manual de utilizare! Ma puteti ajuta.Multumesc

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Intreaba de la cei care ti-au vandut aparatul.
Traducerea aproximativa il poti face cu Google sau rogi pe cineva sa-ti traduca esentialul din cartea masinii.

| K0sti a răspuns:

"sa spal cu ia"?
Ia fugi si pune mana pe cartea de romana!

| lpavel a răspuns:

Posteaza o poza pe net cu butoanele de comanda al masinii de spalat si pune aici link-ul ca sa te putem ajuta!