| lonewanderer12 a întrebat:

Mă confrunt cu o problemă la mașina de spălat(Miele Novotronic) când o pornesc trece direct la ultimul pas al spălării(End). Funcția de stoarcere o realizează fără probleme. Ce credeți că ar putea fi? O problemă cu filtrul? Pompa de apă?

2 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Mai degrabă e o problema electronica. Mai greu sa găsești soluții pe aici la o asemenea mașinărie.

| Demidol a răspuns:

La programare te-ai uitat? Poate a pus cineva mana si a schimbat ceva.