| CuTup3u a întrebat:

Buna ziua!

Am intrat la subofiteri de pompieri si e posibil sa intru ca maistru militar auto, care imi explica si mie detaliat cam ce inseamna asta si cu ce se ocupa, ce functie are si ce trebuie un maistru militar sa faca la servici. Am auzit ca trebuie sa ne alegem arma, daca imi aleg arma de politist o sa am uniforma ca a politailor si un maistru militar trebuie sa fie in fiecare unitate?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cere informatii superiorilor

| neutrino a răspuns:

Pai daca deja ai intrat maistru militar, sigur ai sa iesi de acolo cel putin colonel in uniforma de politist.

| CuTup3u explică (pentru neutrino):

Asta nu prea cred, e maistru militar auto, si nu stiu ce trebuie sa faca un maistru militar auto

| neutrino a răspuns (pentru CuTup3u):

Cine este maistru militar acolo?