| kiddoeraxus a întrebat:

am niste probleme cu internetul. De saptamana trecuta, cand la noi in oras a plouat, nu-mi mai merge internetul, adica windows-ul (7 ultimate) nu-mi mai gaseste cablul, apare X-ul acela. M-am uitat in spate sa vad daca este de la placa dar becul verde se apindre, deci placa recunoaste cablul. Am dat la depanare si windows-ul imi zice ca nu gaseste nicio placa de retea sau daca este trebuie sa reinstalez driver-ul. L-am reinstalat dar tot nimic, i-am dat si o restaurare de sistem de la cel mai vechi punct de restaurare, la fel, nimic...
Aveti idee ce ar putea avea?
Scuze pntru greseli.

Răspuns Câştigător
| Marwell a răspuns:

La mine la fel a fost, dupa ce a plouat nu am avut cateva zile net, pana nu au venit baietii de la net si au vazut ca acolo la stalp nimerise apa in Switch si arse.Lau schimbat si minune, merge netul. Cred ca la tine e aceiasi problema.

1 răspuns:
| vlady434 a răspuns:

Ar trebui sa-i chemi pe tipii aia de la RDS sau cu cine ai contract. Si mie mi-a facut la fel, si cand mi-a incercat capatul cablului, nu mergea, cu toate ca facea lumina verde. Sper ca te-am ajutat.