| anonim_4396 a întrebat:

mi-am schimbat placa de baza si procesorul la pc & nu imi mergea net-ul desi am bagat cablul de internet in spate(am internet de la romtelecom). mi-am reinstalat si windows-ul(xp sp3) dar nu am primit nici un driver de la cine am cumparat placa de baza, cum pot sa gasesc un driver pentru placa de retea si cum se instaleaza?

2 răspunsuri:
| mariussf18 a răspuns:

Foloseste Everest sa afli numele palaci si ce drivere iti trebuie iar dupa le cauti pe net si le instalezi.

| jaded29 a răspuns (pentru mariussf18):

Salut! placa de baza este ASUS P5SD2-FM cu procesor INTEL PENTIUM 4 640.
mi-am scos drivere(iNTEL GIGABIT INTERNET DRIVER) dar imi da failed to install la toate sad