| Alex2500 a întrebat:

Buna ziua!

Am si eu o intrebare. Cand vreau sa echivalez proba de competente lingvistice la BAC cu testul TOEFL, ce trebuie sa aduc la secretariatul scolii?
Am fost si am intrebat insa nici secretara si profa de engleza nu stie.
M-am interesat daca pot face copie legalizata, insa la notar mi s-a spus ca doar documentele in limba romana pot fi legalizate si ca ar trebui sa traduc certificatul in engleza si mai apoi sa legalizez o copie.

1 răspuns:
| Picaa a răspuns:

Bot.