| cristy_8878 a întrebat:

Buna ziua am si eu o problema cu sunetul la pc merge sunetul dar pe internet cu vol la maxim de abia aud ceva cum fac sa dau vol mai tare sa se auda? multumesc.big grin

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Vezi ca ai in dreapta jos in bara un difuzor clik pe el si ridica cursorul la maxim apoi clik pe ''mixer''si ridica si acolo cursoarele la maxim!

| ταξιδιώτης a răspuns:

Daca sunetul la pc e ok mareste volumul playerului de pe net

| BrD a răspuns:

In bara de jos, pe langa ceas, este un difuzor. Dai dublu click pe el, si dai toate alea la maxim.

| ionutk9 a răspuns:

Da volumu tare la playeru de pe netlaughing