| anonim_4396 a întrebat:

Buna ziua TPU. Am un laptop cu windows 10, nu mai apare deloc stereo mix si sunetul ca sa se auda cat decat mai tare trebuie sa-l dau la 43 % desi inainte la procentul asta se auzea foarte tare. Imi poate spune cineva cum sa procedez sa remediez problema? Dau funda

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Încearcă să-ți amintești după ce instalare-dezinstalare s-a manifestat chestia cu sunetul.

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ai instalat (dezinstalat) ceva aplicații, drivere sau jocuri de atunci?

| xkapt5 a răspuns (pentru sierra1):

Da

| xkapt5 a răspuns (pentru sierra1):

Treaba cu sunetul s-a intamplat cand am dezinstalat si reinstalat windows 10. Daca revin la windows 8.1 isi va reveni?

| sierra1 a răspuns (pentru xkapt5):

Foarte probabil ca DA, Incearca.

| sierra1 a răspuns (pentru xkapt5):

Încearcă să-ți amintești după ce instalare-dezinstalare s-a manifestat chestia cu sunetul.

| xkapt5 a răspuns:

Am promis ca dau funda iti dau poftim, am sa dezinstalez windows 10 si am sa instalez windows 8.1

| sierra1 a răspuns (pentru xkapt5):

Să fii iubit. Imi leg funda de mînă să-mi amintească de tine!