| isty20 a întrebat:

Am un Lg Gt405 si nu pot sa calibrez ecranu bine.Este vreo setare pentru asa ceva sau trebuie eu de la calibrare sa calibrez? Am calibrato mi-a mers cateva ore cum trebuie pe urma iaras nu. Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| nonny50 a răspuns:

Cauta pe www.mobile9.ro acolo gasesti orice aplicatie. daca ai timp si rabdare.

| Iannys a răspuns:

Daca iti face asa trebuie sa i schimbi touchscreen'u.asa mi s-a intamplat si mie, dar la mine a fost din cauza k mi se zgariase touchscreen'u