| maryjane11dd a întrebat:

as vrea si eu sa stiu daca exista un site unde pot lucra de acasa sau ceva de genul, am mult timp liber si as vrea sa il omor cum se cuvine. Tin sa mentionez ca am 17 ani si cunostinte medii in limba spaniola si engleza. Scuze daca am gresit categoria. happy

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Incearca sa cauti pe freelancer sau fiverr, postezi oferte si cand cineva iti "accepta" oferta, poti lucra pentru persoana respectiva contra o suma anume setata de tine. Ori poti accepta task-uri pentru un buget prestabilit. Sau incearca metodele de aici:
https://www.clubptc.net/