| atatsaputut a întrebat:

Buna ziua, ce documente sunt utile sa le am in general? In afara de certificat de nastere, buletin, pasaport, carnet de conducere, card de sanatate? Multumesc anticipat

6 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Le-ai zis cam pe toate, pe langa astea daca ai terminat si luat BAC-ul, diploma de bacalaureat, apoi daca ai dat licenta la facultate acea diploma, apoi diplome de calificare daca e cazul etc fiecare dupa ce a facut si realizat.

suntserios
| suntserios a răspuns:

In ziua de azi... Vertificat de vaccinare

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Certificat de căsătorie. În general.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bani ca fara bani nu intrii nicaieri, nici macar la mega image

| Dismally a răspuns:

Diploma de studii, cam atat cred.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Documentele de proprietate.