| Adinutzzaa a întrebat:

Bună ziua! Ce husă de protecție recomandați pentru un Apple Watch? Din silicon sunt bune?
Îmi puteți recomanda?

12 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

E un ceas, e legat de mana ta. Unde pisici o sa pice?

| Adinutzzaa explică (pentru RoCkKiD):

Păi eu am prostul obicei de a mă lovi fix cu ceasul, ba de ușă, ba de vreun colț. și de aia întreb.

| RoCkKiD a răspuns (pentru Adinutzzaa):

Orice husa ti-ai lua, ecranul nu o sa fie acoperit, daca dai intr-un beton cu el destul de tare o sa crape indiferent ce husa are pe el. din fericire e putin probabil sa aiba ceva la lemn cat timp nu prinzi un colt exact in ecran si dai tare.

Acum, daca nu te simti in stare sa eviti zidurile, eu zic sau sa te orientezi catre ceva mai ieftin sau sa iti asumi ca dai 2-3000 de lei pe an pe ceasuri. e simplu happy

| iuliansoare1235 a răspuns (pentru RoCkKiD):

Care draga 23000 ai innebunit?

| Adinutzzaa explică (pentru iuliansoare1235):

Chiar e exagerat prețul laughing Am dat 1300 de lei pe el laughing Ca nu am luat ultra ca sunt exagerate la preț. laughing

| Adinutzzaa explică (pentru RoCkKiD):

Normal ca dacă îmi pun husă la el, îmi pun și folie… ca nu pun husă și las ecranul fără folie. Husă o pun pentru zgârieturile din lateral și folia pentru ecran.

| RoCkKiD a răspuns (pentru Adinutzzaa):

Folia e ok pentru cazaturi nu pentru lovituri, daca dai cu el intr-un colt se crapa cu orice folie. Sa nu mai zic ca o sa arate oribil blindat cu huse si folii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De silicon folosesc eu, dar si asa, ai mare grija la ecran!

| Adinutzzaa explică (pentru anonim_4396):

Păi îi pun și folie pe lângă husă, zic ca e safe

| iuliansoare1235 a răspuns:

Da sunt foarte bune de silicon si eu am la ceas iti recomand catmobile sau chiar eMAG sau ISTYLE e foarte bun preturile sunt intre 80-100 lei dar calitatea conteaza pana la urma?

| Adinutzzaa explică (pentru iuliansoare1235):

Am găsit și pe un site la 40 lei o husă. însă îmi este ca nu e de calitate la acest preț.
https://smartwatcherz.ro/......ple-watch/

Aceasta ar fi.

| reid05 a răspuns:

Foarte rezistente si calitative sunt husele de la Spiegen, intr-adevar putin mai scumpe dar isi merita banii. Fabricate in Germania. Eu mi-am cumparat de aici:

https://onmobile.ro/accesorii-smartwatch/huse-smartwatch