| byka23 a întrebat:

BUNA ZIUA...Cine ma poate ajuta am un card SD DE 2 GB si nu pot sterge fotografiile dar nici nu pot pune altele imi spune ca :write-protected Remmuve the write-protection or use another disk...Am incercat si sa reformatez si imi spune acelasi lucru.Cardul e de la firma WELL' (si scrie pe el 80x, iar in stanga are un buton care culiseaza in sus si in jos, dar nu schimba situatia) VA MULTUMESC ANTICIPAT

3 răspunsuri:
| yomanu a răspuns:

Dezactiveaza "lock" de pe card. Adica dai in sus butonul de pe card

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unde e butonu ala lock ca eu nu-l gasesc?

Răspuns utilizator avertizat