| astanciuB a întrebat:

Buna ziua, cum trimit un colet la o adresa? Imi puteti lasa un link?

3 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Pe pagina fancourier trebuie sa iti faci un cont si sa completezi datele pentru generarea awb-ului iar apoi imprimi pdf-ul pe care ti-l creaza site-ul. Mai poti face acest lucru si de pe aplicatia lor pentru mobil. La fel, completezi datele si se genereaza un cod QR iar curierul ti-l scaneaza direct de pe telefon. Mai poti merge direct la sediu si dai acolo datele, ori cu posta romana si completezi la ghiseu un formular. Orice ai alege, sa impachetezi bine coletul.

| RxTx a răspuns:

Suni la FanCourier ceri sa vina un coletar la adresa ta
Vine coletarul
Ia coletul si gata

| DraganAlexandru a răspuns:

Salut,

Recomand aceasta firma pentru curierat national si international ->
https://tinyurl.com/transport-international