| sergeloo a întrebat:

daca am comandat un produs de pe un site (okazii), coletul a sosit dar nu mai vreau sa il ridic deoarece am un motiv personal ce mi se poate intampla? Multumesc!

3 răspunsuri:
| Okaziiro a răspuns:

Salut, sergeloo! Daca nu ridici coletul vanzatorul ne poate prezenta actele care dovedesc acest lucru si contul tau va fi blocat. Iti recomandam sa iei legatura cu vanzatorul si sa ii comunici decizia ta. O zi placuta!

| rihannafox a răspuns:

Nu ti se intampla nimic, pur si simplu dupa o anumita perioada de timp cei de la posta il trimit inapoi..doar ca nu o sa mai poti cumpara de la respectiva persoana cu datele tale personale deoarece prezinti neseriozitate happy.in rest tot ce pot sa iti spun e ca nu este o crima..nu se intampla nimic.

| anonim_4396 a răspuns (pentru rihannafox):

E posibil sa primeasca sa achite taxele de transport, nu crezi? Mie unul nu mi-ar conveni sa platesc taxe de transport si nici chiar tie.Hai sa ne punem si in locul celui ce a trimis prompt cu seriozitate acel pachet.