| Tudor_Petrica_1979 a întrebat:

Bună ziua, dacă se poate îmi puteți spune în ce dată ale luni se virează banii de alocații de la stat pe card la UniCredit. Vă mulțumesc.

Răspuns Câştigător
| Lorena1787 a răspuns:

In mod normal alocația îți intra pe card pe data de 12. Acum in Noiembrie e posibil sa intre pe 13 chiar 14, pentru ca bancile se apuca de lucru abia luni și pana își fac treaba se face chiar marți/miercuri. Luna asta 12 pică duminica, o sa ai banii in cont luni, cel târziu marți.

1 răspuns: