| Esteban a întrebat:

Eu folosesc Avira ca antivirus(si avira premium l-am folosit recent), si de doua zile mi-a expirat licenta(am avut una de 30 de zile). Dupa aceea am vrut sa imi iau avira free si cand sa il instalez imi zice "resource missing" si dedesubt "setup.dll". Inainte imi mergea orice Avira si orice antivirus dar acum... eu as vrea doar Avira sa il instalez ca e foarte bun. Cine ma ajuta pls dau funda, mai mentionez ca am facut toate chestiile de pe net.

3 răspunsuri:
| Energyboy a răspuns:

Sterge programul din control panel dupa care cauti in D sau C foldere de la avira si le stergi si gata.Si dupaceea trebui sa iti mearga.

| Esteban explică (pentru Energyboy):

Tot nu-mi merge... ma poate ajuta cineva care stie bine?

| Energyboy a răspuns:

Imi pare rau ca nu ti-am fost de ajutor.