| Nicoleta_7799 a întrebat:

Imi pueti explica, va rog frumos, cum as putea sa-mi personalizez fondul pe Hi5? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Alleksandra a răspuns:

Pai dai la alege un aspect sau ceva de genul si vezi ca sus in colt [dreapta] scrie "creaza aspect". dai acolo si completezi alea. Sau daca vrei numa una.

2 răspunsuri:
| Nicoleta_7799 explică:

Nu, cred ca eu nu m-am exprimat prea bine... vreau sa imi pun o poza din calculatorul meu ca fond pe hi5. Cum trebuie sa procedez?

| LollyGirl a răspuns:

Paiii nu pot sa-ti explic in scris :D dar intra pe siteul asta http://welcome.haipa.ro/ si sus sunt niste casute dreptunghiulare si da click unde scrie hi5 skins layouts. si acolo iti explica to. P.S : Trebuie sa ai PHOTOSCAPE instalat :D. Funda? :o3