| Capsuinkaadulcicaa a întrebat:

am o intrebare:cateodata, simt nevoia inexplicabila de a plange? imi pueti explica de ce? funda!

Răspuns Câştigător
| Rapafilă a răspuns:

Nu e inexplicabila.Banuiesc ca esti adolescent/a. E ca mai confuza varsta. Vei realiza ca acum razi, peste o clipa plangi si invers.Stai linistit/a.Sunt multe ce te nemultumesc si e perioada la care constientizezi lucrurile aceste si incerci sa le schimbi dar te simt in neputinta.Relax,plangi,te eliberezi si calmeaza-te.:d

7 răspunsuri:
| justfreelove a răspuns:

Instabilitate emotionala. Pentru asta se recomanda sa iti faci un prieten cae sa te faca sa zambesti de 10 ori mai mult decat iti vine sa plangi happy

| Lightning1997 a răspuns:

De-ce aici? Plangi in legatura cu dragostea sau sexul?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ei ori ai ceva ori ai patit ceva in trecut ce te afecteaza ac in prezent sfatul meu e sa te gandesti la tine si la iubitul tau daca ai

| andreeeeeeeeeeeeeee a răspuns:

Oamenii plang fara motiv atunci cand au intrat in depresi, si au ganduri emo sa zis asa, dar e rau sa plangi fara motiv!

| kata9kata a răspuns:

La fel cum a spus Uphtheurban, sau sunt sanse sa ai sparte pungile lacrimogene de la plans de dor de cineva acum depinde...

| qPuNcT a răspuns:

Plangi fara motiv, deoarece corpul tau simpti nevoie sa se descarce emotional, fiindca aceste lucruri se aduna in timp si la un momentdat trebuie sa eliminini... funda?

| FrumosSiDulce a răspuns:

De proasta

Funda!:X