| anonim_4396 a întrebat:

in urma cu aproximativ 8 ani am facut un abonament pe connex(vodafone)am platit 6 luni si pe urma nu am mai platit... timp de cateva luni am tot primit instiintari sa platesc iar de atunci nu a mai venit nimic si nici nu am avut vreo problema in a face credit la banca si am putut face contract si cu alte telefonii mobile; intrebarea mea este ca e posibil sa ma trezesc pe viitor ca trebuie sa platesc restanta? mentionez ca nu am avut cost suplimentar mare, era vorba doar ca nu am platit abonamentul.

2 răspunsuri:
| costymaximus a răspuns:

In urma cu 8 ani nu se infiintase banca de date pentru datornici(sau cam asa ceva)iar connex s-a transformat in vodafone, asa ca s-ar putea sa fi scapat de aceea restanta.