| danielcheloo a întrebat:

Buna ziua intentionez sa-mi cumpar un aragaz Arctic SMN4S, 4 arzatoare, Gaz, Alb, ideea e urmatoarea pe site scrie ca are alimentare Gaz, eu o sa vreau sa-l folosesc pe Butelie, va trebui sa-i schimb duzele? daca da unde voi gasi unele, si inca ceva la cuptor va trebui sa-l desfac sa le schimb(adica e ceva mai complex?, va mai avea garantie daca mai umblu la el? Multumesc

2 răspunsuri:
| danthe20 a răspuns:

Teoretic ar trebui sa le schimbi pe toate, inclusiv la aragaz. la magazile specializate ar trebui sa gasesti duze. Cel mai bine intrebi la magazinul de unde il cumperi

| danielcheloo explică (pentru danthe20):

De cumparat cumpar de la eMAG pentru ca am un voucher de la ei chestia e ca la modele mai scumpe de 800 de lei vin cu duze gpl incluse nu specifica nimic de modele la 600