| Albei_George_1994 a întrebat:

Buna ziua/seara, dupa caz. As vrea sa stiu si eu daca indemnizatia de somaj ajunge la domiciliu in aceeasi luna in care a fost pusa viza pe carnetul de somer. Multumesc, anticipat!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sigur ca o primesti in fiecare luna, dupa vizarea carnetului, la data stabilita.

4 răspunsuri:
| vangaelis a răspuns:

Nu.de obicei ajunge in zilele de 24-25-26

| Albei_George_1994 explică (pentru vangaelis):

OK,dar eu ma refer la faptul ca maine pe data de 12 ma duc sa-mi puna viza pe carnet, deci pot spera ca pe data de 26 (spre exemplu) a, acestei luni sa ajunga la domiciliu?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Albei_George_1994):

Mai mult ca sigur

| vangaelis a răspuns (pentru Albei_George_1994):

Da George.