| 0p1uM a întrebat:

spuneti-mi putin,cum fac la fotografia de profil de la facebook, cand imi comenteaza cineva sa am acolo raspuns la comentul lui.DAU FUNDA!

6 răspunsuri:
| onlyme2851 a răspuns:

Chestia cu "reply" la un comentariu am vazut-o doar pe la pagini..am cautat si eu prin setari dar nu am gasit.

| 0p1uM explică (pentru onlyme2851):

Am vazut la niste persoane din lista mea de facebook, si aveau asa, nu aveau pagina! sad

| onlyme2851 a răspuns (pentru 0p1uM):

I-auzi... pai intreaba-i, ca ei stiu sigur big grin si poate imi spui si mie laughing

| 0p1uM explică (pentru onlyme2851):

I-am intrebat si au spus ca a aparut asa de la sine!

| onlyme2851 a răspuns (pentru 0p1uM):

Eh, asta e cam ciudatthinking

| Ionica_Iulian_Marius_1977 a răspuns:

Pei il lasi acolo in caz daca-ti comenteaza ceva nu stergi