| narcis14 a întrebat:

Stiti cumva vreun numar de telefon de la Laboratorul de Analize Medicale: MEDICAL EUROTEST din Vaslui, zona Garii?
Stiti cumva daca se fac analize de diabet?
Dau funda

4 răspunsuri:
| narcis14 explică (pentru petriinna):

Aveam nevoie de numar asta stiam si eu

| petriinna a răspuns (pentru narcis14):

Scuze, ma gandeam ca luand contactul cu ei poti face rost si de un numar, sunt foarte draguti cei de acolo sa stii, a fost si fratele meu acum aprox. 2 saptamani.
Referitor la intrebara daca se fac analize pentru diabet, sunt aproape sigura ca da. happy

| narcis14 explică:

Alyalinaaly mersi mult de ajutor stii cumva daca trebuie programare