| johnnyboy a întrebat:

Buna ziua TPU am achizitionat un blackberry 8320 si am o problema i-am scos bateria azi sa bag cartela in el si dupa ce am bagat iar bateria imi arata pe ecran o baterie taiata cu o dunga rosie. cand bag incarcatorul in el la fel. puteti sa ma ajutati va rog?

Răspuns Câştigător
| cockye a răspuns:

Daca nu merge asa scoate baterie si continua cu ce am scrie eu. Baftabatting eyelashes fundita?

1 răspuns:
| cockye a răspuns:

Stinge telefonul pune incarcatorul in el si pune-l la incarcat. Lasa 1-2 ore. Si deschide-l apoi si va merge big grin. Bafta.