| Daniel223 a întrebat:

Salutare, am un BlackBerry 8800 cu urmatoarea problema: Imi indica o baterie taiata, cu o dunga rosie! Am m-ai intrat pe forumuri si am inteles ca cei de la BlackBerry folosesc un sistem mai complex, ceva gen: daca bateria isi pierde din proprietati, iti apare semnul ce imi apare si mie (o baterie taiata cu o dunga rosie). Vreau sa stiu mai multe ce si cum? De ce? Oare acest semn mai apare si din alte motive? E cineva in masura sa vina cu raspunsuri? App bateria este umflata!

1 răspuns:
| ExpertMen a răspuns:

Ciudat.Ar trebui sa te duci la garantie sau daca nu mau are la un GSM fiindca nu este in regula.