| Gabriela_Ariana_1998 a întrebat:

TPU!
Vara asta trebuie sa merg in Bulgaria, iar in poza de pasaport sunt bruneta.Intre timp, mi-as dori sa ma vopsesc o alta culoare. Exista riscul sa nu ma lase sa trec vama datorita faptului ca sunt vopsita?

Răspuns Câştigător
| PringAloe a răspuns:

Nu gabriela, atata timp ce se vede fata poti trece fara probleme, si mama mea s-a vopsit si nu a avut probleme la vama, eu cand am fost in Bulgaria mi-a trebuit doar Buletinul

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Atata vreme cat nu ti-ai facut operatii estetice pe fata, nu are importanta culoarea parului!

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Acum sunt pasapoarte si cu poza de.iz/da; si acolo nu-ti schimbi asa des culoarea.winking laughing laughing laughing

| AdrienWH a răspuns:

Salut happy. Chiar daca te vopsesti nu exista niciun risc de a nu te lasa happy.Dar daca tot nu te lasa (ceea ce e putin probabil) ii poti arata si buletinul big grin

Distractie placuta la mare happy

| BRDBRD a răspuns:

Nu cred, cat timp ai fata din buletin nu conteaza