| Ironforge a întrebat:

Buna ziua!

Unde pot gasi o lista cu firmele care au licenta de transport persoane pe o anumita ruta?
Imi este necesare pentru decontul unor bilete de calatorie, si trebuie neaparat sa aleg o firma cu licenta pe acea ruta.
Multumesc!

1 răspuns:
| mcristian3 a răspuns:

Buna! Cred ca asta iti trebuie. Selectezi acolo ce tip de transport te intereseaza (ex. judetean, interjudetean etc) si ai acces la toate firmele cu licenta. https://www.arr.ro/arr_doc_122_info-operatori-transport-persoane_pg_0.htm