| umbra09 a întrebat:

Buna ziua va salut pe toti membri TPU (Toti pentru unu) imi puteti da codurile pentru Samsung GT-C310? cel care imi da coduri si functioneaza primeste funda ( aleg raspunsul lui castigator ) multumesc. La revedere

3 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna! Nu are legatura cu intrebarea dar un sfat nu mai scrie in paranteza ce inseamna TPU si ce inseamna funda ca stiu toti nu mai trebuie tu sa ne spui.

| Seby80 a răspuns:

1. stiu ce inseamna TPU (( laughing )) 2. se poate si tu sa cauti acele coduri, ca si pentru noi sa cautam din astea pe net pentru o funda, e plictisitor!

| umbra09 explică:

Ok nu va mai spun : )) da nu gasesc coduri de asta va intreb.